Loft Santa Giulia Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • 56 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer
  • 4 gasten
  • 2 bedden

Locatie

    Deze 1-slaapkamer Loft Santa Giulia Villa Turijn ligt op 6-minuten loopafstand van de Burning Giraffe Art Gallery en biedt toegang tot verschillende attracties in de omgeving.

    De 1-badkamer villa in de Gruna wijk van Turijn bevindt zich op ongeveer 1 km afstand van de Cappucijnenberg en niet ver van winkels als de Markt van Porta Palazzo. Het vakantiehuis is op 16 minuten lopen van het Egyptian Museum of Turin en op slechts 11-minuten loopafstand van het Nationaal filmuseum gelegen. Voor sportliefhebbers is Loft Santa Giulia Villa een ideaal startpunt om de sportscene van Turijn te ontdekken, met het Allianz Juventus Stadion op 7 km verderop.

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, toiletartikelen en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    De gesitueerde in Turijn Loft Santa Giulia Villa is voorzien van een complete keuken met een waterkoker, een koelkast en een oven. Barbiturici verwent gasten met Italiaanse gerechten een paar momenten van de villa. De woning bevindt zich op sechts 5 minuten te voet van Guastalla- 4026 bushalte en op afstand van 2 km van Porta Susa treinstation.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 12:30 tot 14:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer00127206825,IT001272C2WJ9MHI78

    Kameropties bij Loft Santa Giulia Villa Turijn

    Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Een haardroger, toiletartikelen en badlakens zijn inbegrepen voor extra comfort.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Huis "Holiday"

    Grootte: 56 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Loft Santa Giulia Villa Turijn

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Loft Santa Giulia Villa Turijn

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden bevinden zich in de buurt van Loft Santa Giulia Villa?
      Het Nationaal filmuseum is een van de populaire bezienswaardigheden, gelegen op slechts 6-minuten loopafstand van Loft Santa Giulia Villa.
    • Wat is de locatie van Loft Santa Giulia Villa?
      Loft Santa Giulia Villa ligt in de Gruna wijk van Turijn, in de onmiddellijke nabijheid van het Nationaal filmuseum.
    • Is er een keuken aanwezig in Loft Santa Giulia Villa?
      Ja, een complete keuken, samen met een waterkoker, een koelkast en een oven, is beschikbaar in Loft Santa Giulia Villa.
    • Zijn huisdieren toegestaan in dit vakantiehuis?
      Ja, huisdieren kunnen gasten vergezellen tijdens hun verblijf in dit vakantiehuis.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Loft Santa Giulia Villa Turijn